KONST / Litografier / Färglitografi 8135403
nr 813 5403
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi , Curt Hillfon (f. 1943), Komposition, signerad 21/99, bladets mått: 40x30
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:38:09
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr